Rośnij baner

Witamy w Love The Garden

Wierzymy w piękno zielonej przestrzeni niezależnie od tego, czy masz ogród, balkon, czy tylko rośliny domowe. Właśnie dlatego naszym celem jest pomoc w stworzeniu, a następnie utrzymaniu Twojej zielonej oazy.

Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy ogrodniczej poprzez przejrzenie materiałów dostępnych na nowej stronie internetowej marki Substral, w tym porad od ekspertów. Zachęcamy również do odkrycia naszych nowych produktów. Daj się zainspirować i stwórz własną zieloną oazę w każdej przestrzeni!

Kupuj produkty marki SUBSTRAL na Allegro!

Od teraz możesz kupić produkty marki Substral u naszych zaufanych partnerów internetowych - zakupy ulubionych produktów do domu i ogrodu jeszcze nigdy nie były prostsze!

Prace do wykonania w Listopadzie

Listopad w ogrodzie jest miesiącem raczej spokojnym – ogród nie wymaga zbyt wiele pracy, a rośliny szykują się na spoczynek. Dni stają się coraz zimniejsze i krótsze (zmiana czasu następuje w październiku). Nasz ogród powoli zapada w zimowy sen. Pozostaje nam tylko grabienie liści opadłych z drzew, okrywanie roślin na zimę oraz kilka innych pomniejszych prac. Podpowiadamy, jak przygotować ogród na najzimniejszą porę roku.

Listopad

Poznaj produkty marki Substral

Poznaj produkty marki Substral, dzięki którym zadbasz o swoją zieloną oazę! Nawozy, podłoża, nasiona traw, preparaty owadobójcze, chwastobójcze i grzybobójcze - przydatny produkt dla swoich roślin znajdzie każdy ogrodnik!