Rośnij baner

Witamy w Love The Garden

Wierzymy w piękno zielonej przestrzeni niezależnie od tego, czy masz ogród, balkon, czy tylko rośliny domowe. Właśnie dlatego naszym celem jest pomoc w stworzeniu, a następnie utrzymaniu Twojej zielonej oazy.

Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy ogrodniczej poprzez przejrzenie materiałów dostępnych na nowej stronie internetowej marki Substral, w tym porad od ekspertów. Zachęcamy również do odkrycia naszych nowych produktów. Daj się zainspirować i stwórz własną zieloną oazę w każdej przestrzeni!

Prace do wykonania w Lutym

Graphic of cell tape

Śnieg lub mrozy nie sprzyjają – luty w ogrodzie może sprawiać trudności, kiedy pogoda przypomina o tym, że zima jeszcze się nie skończyła. Zmiany pogodowe mogą być prawdziwym wyzwaniem, ale z pewnością przygotowany ogrodnik poradzi sobie z każdym problemem. Jakie działania go czekają? Na pewno przycinanie drzewek owocowych, cięcie krzewów ozdobnych i wysiew warzyw.

Poznaj produkty marki Substral

Poznaj produkty marki Substral, dzięki którym zadbasz o swoją zieloną oazę! Nawozy, podłoża, nasiona traw, preparaty owadobójcze, chwastobójcze i grzybobójcze - przydatny produkt dla swoich roślin znajdzie każdy ogrodnik!