kobieta z łopatką, kaktus w doniczce, ogród

Witamy w Love The Garden

Wierzymy w piękno zielonej przestrzeni niezależnie od tego, czy masz ogród, balkon, czy tylko rośliny domowe. Właśnie dlatego naszym celem jest pomoc w stworzeniu, a następnie utrzymaniu Twojej zielonej oazy.

Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy ogrodniczej poprzez przejrzenie materiałów dostępnych na stronie internetowej marki Substral, w tym porad od ekspertów. Zachęcamy również do odkrycia naszych nowych produktów. Daj się zainspirować i stwórz własną zieloną oazę w każdej przestrzeni!

Prace do wykonania w Lipcu

Graphic of cell tape

Lipiec to pełnia lata – ciepłe, długie dni, czas wakacyjnych wyjazdów oraz spotkań ze znajomymi na świeżym powietrzu. Lipiec w ogrodzie nie jest miesiącem zbyt pracowitym, prac do wykonania mamy mniej, możemy więcej czasu spędzić odpoczywając w naszym ogrodzie. Jeśli mamy owoce i warzywa to czekają nas letnie zbiory, ale taka praca to sama przyjemność. Zachęcamy do lektury naszego przewodnika, który ułatwi zaplanowanie prac na lato oraz na późniejsze miesiące.

Poznaj produkty marki Substral

Poznaj produkty marki Substral, dzięki którym zadbasz o swoją zieloną oazę! Nawozy, podłoża, nasiona traw, preparaty owadobójcze, chwastobójcze i grzybobójcze - przydatny produkt dla swoich roślin znajdzie każdy ogrodnik!